.RU

Нака з



МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ
УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ



Н А К А З



м.Київ

від 19 жовтня 2011 року № 10-5


Про підсумки Всеукраїнської виставки оригамі

Відповідно до Плану міжнародних та всеукраїнських заходів з учнівською та студентською молоддю на 2011 рік (наказ Міністерства освіти і науки України від 18.01.2011 № 37) 18 - 20 жовтня 2011 року у м.Харкові на базі Палацу дитячої та юнацької творчості проведено Всеукраїнську виставку оригамі «Концепція конструктивізму в мистецтві оригамі».

На виставку надійшли 522 роботи з 22 областей України, а саме: АР Крим, Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей та м. Севастополя.

На підставі Умов проведення про Всеукраїнську виставку оригамі «Концепція конструктивізму в мистецтві оригамі»

Н А К А З У Ю:
Нагородити:

1. Дипломом Українського державного центру позашкільної освіти учасників Всеукраїнської виставки оригамі «Концепція конструктивізму в мистецтві оригамі» (додаток № 1).

2. Грамотами Українського державного центру позашкільної освіти працівників Харківського Палацу дитячої та юнацької творчості, за вагомий внесок у підготовку та проведення Всеукраїнської виставки оригамі та плідну педагогічну діяльність у вихованні учнівської молоді (додаток № 2).

Директор Віталій Ткачук


Додаток до наказу № 1

від 19.10.2011р.__№ 10-5


Список учасників Всеукраїнської виставки оригамі

«Концепція конструктивізму в мистецтві оригамі»

1. Бушцева Діана, вихованка гуртка «Модульне оригамі» Малої академії наук учнівської молоді Автономної Республіки Крим «Шукач»;

2. Богданова Олександра, вихованка гуртка «Модульне оригамі» Малої академії наук учнівської молоді Автономної Республіки Крим «Шукач»;

3. Лаук Даніїл, вихованець гуртка «Модульне оригамі» Малої академії наук учнівської молоді Автономної Республіки Крим «Шукач»;

4. Козиненко Микита, вихованець гуртка «Модульне оригамі» Малої академії наук учнівської молоді Автономної Республіки Крим «Шукач»;

5. Новикова Анастасія, вихованка гуртка «Модульне оригамі» Малої академії наук учнівської молоді Автономної Республіки Крим «Шукач»;

6. Швецова Світлана, вихованка гуртка «Модульне оригамі» Малої академії наук учнівської молоді Автономної Республіки Крим «Шукач»;

7. Семенова Ксенія, вихованка Кримського республіканського позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості»;

8. Вайнер Наталія, вихованка Кримського республіканського позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості»;

9. Козакевич Дар’я, вихованка Кримського республіканського позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості»;

10.Тітова Ліза, вихованка гуртка «Оригамі» Козятинського центру дитячої та юнацької творчості Вінницької області;

11. Маліборський Ілля, вихованець гуртка «Оригамі» Вінницького обласного центру технічної творчості учнівської молоді;

12. Бевз Павло, вихованець гуртка «Оригамі» Вінницького обласного центру технічної творчості учнівської молоді;

13. Бродзь Анастасія, вихованка гуртка «Оригамі» Вінницького Палацу дітей та юнацтва;

14. Гончаренко Емілія, вихованка гуртка «Мистецтво квілінгу» Жмеринського районного будинку творчості школярів та юнацтва Вінницької області;

15. Журавель Ольга, вихованка Широкогребельської СЗШ І-ІІІ ступенів Козятинського району Вінницької області;

16. Плис Вікторія, вихованка Широкогребельської СЗШ І-ІІІ ступенів Козятинського району Вінницької області;

17. Говоруха Юлія, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» Піщанського районного будинку школярів та юнацтва Вінницької області;

18. Брухаль Тетяна, вихованка гуртка «Чарівний квілінг» Чернівецького будинку юнацької творчості Вінницької області;

19. Стецюк Анна, вихованка гуртка «Оригамі» Вінницького обласного центру технічної творчості учнівської молоді;

20. Куца Дарина, вихованка гуртка «Оригамі» Вінницького обласного центру технічної творчості учнівської молоді;

21. Мельничук Наталія, вихованка гуртка «Оригамі» Тульчинського районного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Вінницької області;

22. Кривошия Світлана, вихованка гуртка «Краса і затишок» Чечельницького районного будинку дитячої творчості Вінницької області;

23. Зубов Гліб, вихованець Дніпропетровського КПНЗ «ОЦНТТ та ІТУМ;

24. Спиця Дар’я, вихованка Дніпропетровського КПНЗ «ОЦНТТ та ІТУМ;

25. Кот Яна, вихованка гуртка «ПТМ» станції юних техніків Ленінського району м.Дніпропетровська;

26. Останін Матвій, вихованець гуртка «ПТМ» станції юних техніків Ленінського району м.Дніпропетровська;

27. Захаренко Дар’я, вихованка гуртка «ПТМ» станції юних техніків Ленінського району м.Дніпропетровська;

28. Чубко Катерина, вихованка гуртка «ПТМ» станції юних техніків Ленінського району м.Дніпропетровська;

29. Колектив вихованців гуртка «ПТМ» станції юних техніків Ленінського району м.Дніпропетровська;

30. Сушко Ганна, вихованка гуртка «Оригамі» ЦТТ та ДШМ Дніпропетровського району;

31. Фоєва Тетяна, вихованка гуртка «Оригамі» ЦТТ та ДШМ Дніпропетровського району;

32. Саєнко Олексій, вихованець гуртка «Оригамі» ЦТТ та ДШМ Дніпропетровського району;

33. Іващенко Євген, вихованець гуртка «Оригамі» ЦТТ та ДШМ Дніпропетровського району;

34. Фоєва Юлія, вихованка гуртка «Оригамі» ЦТТ та ДШМ Дніпропетровського району;

35. Бойко Аліна, вихованка гуртка «Витинанка» ЦТТ та ДШМ Дніпропетровського району;

36. Письменна Ганна, вихованка гуртка «Витинанка» ЦТТ та ДШМ Дніпропетровського району;

37. Залушна Юлія, вихованка гуртка «Витинанка» ЦТТ та ДШМ Дніпропетровського району;

38. Яблоков Іван, вихованець Будинку творчості дітей та юнацтва м.Українська Донецької області;

39. Шевелева Ілона, вихованка Будинку творчості дітей та юнацтва м.Українська Донецької області;

40. Літвінова Марина, вихованка Будинку творчості дітей та юнацтва м.Українська Донецької області;

41. Скуратовська Дар’я, вихованка Будинку творчості дітей та юнацтва м.Українська Донецької області;

42. Гладкіх Анастасія, вихованка Будинку творчості дітей та юнацтва м.Українська Донецької області;

43. Пахомова Анастасія, вихованка Центру дитячої та юнацької творчості м.Добропілля Донецької області;

44. Клявіна Тетяна, вихованка Центру дитячої та юнацької творчості м.Добропілля Донецької області;

45. Мелащенко Тетяна, вихованка Центру дитячої та юнацької творчості м.Добропілля Донецької області;

46. Бакланова Тетяна, вихованка Донецького обласного Палацу дитячої та юнацької творчості;

47. Сергієнко Лілія, вихованка Донецького обласного Палацу дитячої та юнацької творчості;

48. Удрас Анна, вихованка Донецького обласного Палацу дитячої та юнацької творчості;

49. Степаненко Максим, вихованець Селідовського центру дитячої та юнацької творчості Донецької області;

50. Полякова Юлія, вихованка Селідовського центру дитячої та юнацької творчості Донецької області;

51. Ларкін Артур, вихованець Селідовського центру дитячої та юнацької творчості Донецької області;

52. Великанова Тетяна, вихованка Єнакієвського центру дитячої та юнацької творчості Донецької області;

53. Попова Ольга, вихованка Єнакієвського центру дитячої та юнацької творчості Донецької області;

54. Федаєва Катерина, вихованка Єнакієвського центру дитячої та юнацької творчості Донецької області;

55. Бондаренко Євген, вихованець Єнакієвського центру дитячої та юнацької творчості Донецької області;

56. Круподьорова Марина, вихованка центру дитячої та юнацької творчості Петровського району м.Донецька;

57. Сірік Ганна, вихованка центру дитячої та юнацької творчості Ленінського району м.Донецька;

58. Борисенко Злата, вихованка гуртка «Паперопластика» станції юних техніків м.Дзержинська Донецької області;

59. Осипян Поліна, вихованка гуртка «Паперопластика» станції юних техніків м.Дзержинська Донецької області;

60. Доцяк Євген, вихованець гуртка «Паперопластика» станції юних техніків м.Дзержинська Донецької області;

61. Шипіцин Антон, вихованець гуртка «Оригамі» Донецького ЦТТДЮ;

62. Прядко Олександра, вихованка гуртка «Оригамі» Донецького ЦТТДЮ;

63. Севрукова Лідія, вихованка Старобішевської школи мистецтв Донецької області;

64. Міжонний Олександр, вихованець гуртка «Оригамі» Донецького ЦТТДЮ;

65. Сібірьова Катя, вихованка гуртка «Оригамі» Донецького ЦТТДЮ;

66. Дзиґа Аліна, вихованка гуртка «Оригамі» Донецького ЦТТДЮ;

67. Максименко Юрій, вихованець Будинку творчості Київського району м.Донецька;

68. Балабанова Ірина, вихованка гуртка «Художнє конструювання. Дизайн» станції юних техніків № 1 м.Донецька;

69. Зайцева Руслана, вихованка гуртка «Художнє конструювання. Дизайн» станції юних техніків № 1 м.Донецька;

70. Горлова Дар’я, вихованка гуртка «Художнє конструювання. Дизайн» станції юних техніків № 1 м.Донецька;

71. Карпяк Ганна, вихованка гуртка «Художнє конструювання. Дизайн» станції юних техніків № 1 м.Донецька;

72. Антоненко Ганна, вихованка гуртка «Художнє конструювання. Дизайн» станції юних техніків № 1 м.Донецька;

73. Курамагомедов Роман, вихованець гуртка «Художнє конструювання. Дизайн» станції юних техніків № 1 м.Донецька;

74. Матяжкова Вікторія, вихованка гуртка «Художнє конструювання. Дизайн» станції юних техніків № 1 м.Донецька;

75. Грогуленко Анастасія, вихованка гуртка «Чарівний світ оригамі» станції юних техніків м.Дебальцеве Донецької області;

76. Адам Світлана, вихованка гуртка «Геометричне моделювання» Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді;

77. Прокопик Оксана, вихованка гуртка «Геометричне моделювання» Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді;

78. Свисюк Олександра, вихованка гуртка «Геометричне моделювання» Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді;

79. Яворська Ніколетта, вихованка гуртка «Геометричне моделювання» Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді;

80. Бабич Наталія, вихованка гуртка «Геометричне моделювання» Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді;

81. Плакош Мілан, вихованець гуртка «Геометричне моделювання» Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді;

82. Куштан Валентина, вихованка гуртка «Геометричне моделювання» Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді;

83. Станко Аліна, вихованка гуртка «Геометричне моделювання» Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді;

84. Широхман Крістіна, вихованка гуртка «Оригамі» Ужгородського районного центру дитячої творчості Закарпатської області;

85. Томорі Андріана, вихованка гуртка «Оригамі» Ужгородського районного центру дитячої творчості Закарпатської області;

86. Галаговець Ірина, вихованка гуртка «Оригамі» Ужгородського районного центру дитячої творчості Закарпатської області;

87. Горняк Анна, вихованка гуртка «Оригамі» Ужгородського районного центру дитячої творчості Закарпатської області;

88. Огразанська Вікторія, вихованка гуртка «Оригамі» Ужгородського районного центру дитячої творчості Закарпатської області;

89. Лобода Анастасія, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Центру дитячої творчості м.Приморська Запорізької області;

90. Козирь Дар’я, вихованка гуртка «Сувенір» Центру дитячої творчості м.Приморська Запорізької області;

91. Сотнікова Олександра, вихованка гуртка «Сувенір» Центру дитячої творчості м.Приморська Запорізької області;

92. Тарасенко Катерина, вихованка Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім.Героя Радянського Союзу А.М.Темника Запорізької області;

93. Лехман Данило, вихованець Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім.Героя Радянського Союзу А.М.Темника Запорізької області;

94. Водолазька Оксана, вихованка студії образотворчого мистецтва «Райдуга» Дніпрорудненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів «Світоч» Запорізької області;

95. Мельчаковська Анастасія, вихованка студії образотворчого мистецтва «Райдуга» Дніпрорудненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів «Світоч» Запорізької області;

96. Гусейнова Ганна, вихованка зразкової студії «Веселкові візерунки» гуртка ДПМ « Веселкове намисто» Комунарського районного центру молоді та школярів м.Запоріжжя;

97. Бондаренко Олександр, Гурова Дар’я, Давиденко Анастасія, Купрієнко Дар’я, Литвиненко Валерія, вихованців гуртка «Техніка. Природа. Фантазія» Комунального закладу «Запорізький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані»;

98. Андрієнко Ганна, Христинко Дар’я, Шевченко Богдан, Гуськов Назар, вихованців гуртка «Техніка. Природа. Фантазія» Комунального закладу «Запорізький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані»;

99. Базяк Оксана, Луценко Анастасія, Алексеєнко Вероніка, Гремицьких Олександра, вихованців гуртка «Оригамі» станції юних техніків м.Запоріжжя;

100. Авраменко Яна, вихованка гуртка «Диво» комунального закладу «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді;

101. Холод Олена, вихованка гуртка «Диво» комунального закладу «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді;

102. Харланова Анастасія, вихованка гуртка «Диво» комунального закладу «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді;

103. Федько Марія, вихованка гуртка «Золоті ручки» комунального закладу «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді;

104. Блотніцька Віка, вихованка гуртка «Сувенір» Новопразької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів Олександрійського району Кіровоградської області;

105. Демакова Надя, вихованка гуртка «Оригамі» Новопразької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів Олександрійського району Кіровоградської області;

106. Джуринець Сергій, вихованець гуртка «Сувенір» Новопразької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів Олександрійського району Кіровоградської області;

107. Дергач Сергій, вихованець гуртка «Сувенір» Новопразької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів Олександрійського району Кіровоградської області;

108. Кравець Михайло, вихованець гуртка «Сувенір» Новопразької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів Олександрійського району Кіровоградської області;
2010-07-19 18:44 Читать похожую статью
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • Контрольная работа
  • © Помощь студентам
    Образовательные документы для студентов.